Podívejte se na loga velkých společností

Na světě se vyskytuje mnoho log, které obsahují skryté zprávy. Podívejte se na pár z nich.

FedEx

FedEx ukazuje světu svou rychlost a přesnost dodávek více, než si myslíte. Ve skutečnosti se mezi písmeny E a X se schovává malý šíp.

fedex

Amazon

Žlutá šipka pod logem Amazonu směřuje od A do Z, symbolizuje tak širokou škálu produktů v online obchodech Amazonu. Také je tvarována do úsměvu, který reprezentuje spokojenost zákazníka.

amazon

Pinterest

Smyslem Pinterestu (pin = připínáček, z angl.jaz.) je připínat příspěvky na své osobní online boardy. Není tedy překvapující, že písmeno P je v logu zobrazeno jako připínáček.

Pinterest_Logo

Gillette

Zpráva, kterou nese toto logo, se hledá opravdu těžko, ale zaměřte se na písmena G a I a jejich hrany. Tyto hrany značí ostrost a preciznost břitev od Gillette.

Gillette_Logo_blue

VAIO

Písmena V a A byla v tomto logu znázorněna jako analogový signál. Písmena I a O symbolizují binární soustavu.

Vaio_logo

Cisco

Společnost Cisco byla založena v San Franciscu, což vysvětluje její název. Modré linie v logu představují jak elektromagnet, tak i tvar san franciského mostu Golden Gate.

cisco-logo

Le Tour de France

Žlutý kruh v logu Tour de France neznázorňuje pouze letní slunce, ale znázorňuje i přední kolo. Písmeno O pak znázorňuje zadní kolo a na něm sedí cyklista, kterého představuje písmeno R.

Tour_de_France_logo.svg

Toblerone

Společnost Toblerone pochází ze švýcarského města Bern, které je také známé pod názvem „Město medvědů“. Všimli jste si medvěda schovaného na hoře?

toblerone

LG

Obličej na logu je tvořen písmenem L, které znázorňuje nos a písmenem G, které dotváří zbytek obličeje. Někteří lidé jsou toho názoru, že obličej v logu vypadá jako upravený Pacman!

LG_Logo.svg

Continental

Toto logo velmi minimalisticky zobrazuje bílým prostorem mezi písmeny C a O pneumatiku.

Continental logo 2013

F1

Formule 1 je všeobecně známá jako F1. Na logu vidíme černé F a červenou šipku, znázorňující rychlost na displeji, ale kde se tedy vzala ta jednička? Podívejte se blíž mezi tyto dva prvky.

F1-logo-f

Unilever

Písmeno U v logu Unilever je zaplněno mnoha symboly, ale všechny představují v určité podobě každý aspekt byznysu této firmy. Například rty znázorňují krásu a vkus.

Unilever.svg

 

BMW

Značka BMW se poprvé objevila v leteckém průmyslu. Odtud pochází logo, kde představuje bílá část vrtuli a modrá část oblohu.

bmw-logo

Coca-Cola

Stává se to výjimečně, ale v tomto logu je schovaná zpráva opravdu náhoda. V negativním zobrazení tohoto loga je možné spatřit mezi písmeny O a L  dánskou vlajku. Coca-Cola toto využila při reklamní kampani v Dánsku.

coca cola

 

 

 

 

via www.airows.com

Žádné komentáře

Vložit komentář